O poločasové přestávce v utkání mezi Viktorií Plzeň a Mladou Boleslaví zavítali na Rodinnou tribunu Hitrádia FM Plus Marián Čišovský s Davidem Štípkem.

O poločasové přestávce v utkání mezi Viktorií Plzeň a Mladou Boleslaví zavítali na Rodinnou tribunu Hitrádia FM Plus Marián Čišovský s Davidem Štípkem.

Oba hráči stále nemůžou ze zdravotních důvodů vypomáhat Viktorii přímo na hřišti, a tak mohli rozdávat radost těm nejmenším fotbalovým fanouškům. Na podpisy na kartičky, čepice, šály i viktoriánské dresy čekalo několik stovek dětí, a tak se autogramiáda protáhla z plánované výplně poločasové přestávky na více než půl hodiny.

„Setkání s fanoušky je vždy hrozně příjemné a zvl᚝ s těmi nejmenšími,“ říká obránce Marián Číšovský. „Nečekal jsem, že fanoušků přijde tolik, dokonce jsme neviděli ani gól Matěje Končala. Vůbec nám to nevadilo, aspoň jsme si mohli při autogramiádě společně zakřičet jméno střelce gólu,“ přidává netradiční zážitek záložník David Štípek.

Oba hráči Viktorie odešli z Rodinné tribuny Hitrádia FM Plus, až když celá fronta fanoušků zmizela. Žádný malý fotbalový nadšenec tak nezůstal bez památky.

„Autogramiáda měla opět úspěch, a proto je celkem jasné, že podobné akce budeme na Rodinné tribuně Hitrádia FM Plus pořádat častěji,“ dodává tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár.