Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos
Informace pro fanoušky cestující do Záhřebu
19.02.2019
FCVP
Poháry

Informace pro fanoušky cestující do Záhřebu

Již ve čtvrtek 21. února čeká Viktorku odvetné utkání Evropské ligy v Záhřebu. Na stadionu Maksimir ji podpoří i početná skupina fanoušků. Pro všechny viktoriány cestující do chorvatské metropole přinášíme důležité organizační a bezpečnostní informace.

Většina fanoušků se na utkání vypravuje organizovaně autobusy. V den utkání bude možné zaparkovat přímo na parkovišti u stadionu Dinama, které bude hlídáno tamní policií a má kapacitu bezmála 40 autobusů. Pro přesun do centra města na trg Bana Josipa Jelačica (zde je naplánovaný sraz fanoušků FCVP) je doporučeno vytvořit větší skupinky a na náměstí, kde je řada hospod, kaváren či barů již zůstat do samotného srazu.

Doporučeno je rovněž nenosit ve městě klubové předměty (šály, dresy) a vyvarovat se jakýchkoli provokací směrem k příznivcům Dinama. Nežádoucí je rovněž používání jakékoli pyrotechniky. „Zápas je označen jako rizikový, a i před ním je vysoké riziko napadení fanoušků tamními ultras. Žádám tedy naše fanoušky, aby se vyvarovali jakýchkoli zbytečných provokací a respektovali pokyny policie. Ideálně aby opravdu přes den nenosili klubové oblečení a předměty,“ nabádá fanoušky bezpečnostní manažer Viktorie Pavel Reich.

Jak již bylo zmíněno, meeting point fanoušků je na trg Bana Josipa Jelačiče, odtud bude v 16:30 organizovaný společný pochod na stadion Maksimir.

Při vstupu proběhne standardní bezpečnostní prohlídka a kontrola osobních dokladů, jejichž údaje se musí shodovat s údaji, které byly předloženy při nákupu vstupenky. Zde si fanoušci musí dát pozor, aby nedošlo k záměně, na což byli dopředu upozorněni. V den utkání již vstupenky do hostujícího sektoru v prodeji nebudou.

Po závěrečném hvizdu musejí fanoušci standardně vyčkat dle pokynů pořadatelů a policie. Následně jim bude umožněn odchod ze stadionu znovu k autobusům. „Prosíme fanoušky, aby dbali našich pokynů a chovali se maximálně obezřetně,“ vyzývá klub své příznivce.

Foto titulní: Srdjan Stevanovic/UEFA
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál