Náročný program viktoriánů vyvrcholí v neděli, kdy do Doosan Areny v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY zavítá pražská Slavia. Hraje se od 19 hodin. Prosíme, věnujte pozornost veškerým informacím před tímto utkání.

OTEVŘENÍ DOOSAN ARENY

Doosan Arena se tradičně otevře 90 minut před zápasem, tedy v 17:30. Otevřeny budou všechny vstupy. Prosíme fanoušky, aby přišli, pokud možno včas, zabráníte tak tvorbě front.

VIKTORIA SHOP

Fanshop i s přidaným stránkem pro vás bude otevřený tradičně již 6 hodin před zápasem, tedy od 13:00. K dispozici před utkáním i během něj budou i tradiční stánky v Pallově ulici či na hlavní tribuně. Otevřeno bude i po zápase, tak se stavte!

OCENĚNÍ
Před začátkem utkání dojde přímo na hrací ploše k předání darů a oficiálnímu poděkování naší legendě, kapitánovi a trojnásobnému držiteli mistrovského titulu v dresu Viktorie Romanu Hubníkovi, jenž ukončil profesionální kariéru.

A o poločasové přestávce bude za svou skvělou reprezentaci červenomodrých barev oceněn nadmíru úspěšný tým U17, který kromě bronzových medailí získal i dvě trofeje.

MAGAZÍN VIKTORIÁN

Nejnovější magazín Viktorián, který obsahuje třeba souhrn kariéry oblíbeného „Huba“, nebo rozhovor s Václavem Jemelkou naleznete na tradičních místech a opět budeme soutěžit o ceny. Cena magazínu je 29 Kč.

RODINNÁ TRIBUNA HITRÁDIA FM PLUS

Na nedělním utkání se Slavií nebude chybět ani tradiční rodinná tribuna Hitrádia FM Plus. Ta opět nabídne bohatý program pro vás i vaše ratolesti.

PIVOVARSKÁ LÁVKA

Lávka bude v den zápasu uzavřena od 15 hodin.

PARKOVÁNÍ

Parkovat přímo u Doosan Areny v den zápasu není možné. Lze však využít například PD Rychtářka či jiná parkoviště, jak jste při návštěvách zápasů zvyklí.