Nejvíce o víkendu zaujala devítigólová demolice Vyšehradu, o kterou se postarala osmnáctka! Podobně si s Pražany poradili ale i hráči do šestnácti let. A vítězně z utkání s Hradcem vzešli fotbalisté U19 i U17!

Devatenáctka napravila své zaváhání z úvodního ligového kola, v němž podlehla Zlínu na jeho půdě vysoko 2:5. V sobotu v Luční svěřenci Ondřeje Šimla přivítali hradecké „votroky“ a ze zápasu udělali jednoznačnou záležitost. I díky dvougólovému příspěvku Filipa Lörincze zvítězili 4:1.

FCVP U19 vs. Hradec Králové 4:1 (2:0)
Střelci: 5. Hašek Pavel, 12. Lörincz Filip, 56. Doubek Martin, 76. Lörincz Filip - 69. Hruška Lukáš

A vstup do nové sezony neklapl ani osmnáctce, ta si z výjezdu na Spartu přivezla prohru 0:3. Ale teď si chu spravili, a to opravdu parádně! Do Rakové totiž přijel Vyšehrad a nedostalo se mu milého přivítání. Červenomodří jim totiž uštědřili jasnou porážku 9:1, dvakrát se prosadil Ondřej Lemon.

FCVP U18 vs. Vyšehrad 9:1 (3:0)
Střelci: 8. Kule Jakub, 22. Kubín Petr, 44. Pracht Dominik, 56. Fremr Jan, 61. Vonásek Ivo, 64. Houdek Samuel, 67. Kobes Matyáš, 85. Lemon Ondřej, 87. Lemon Ondřej - 73. Laštůvka Daniel

Vítězství si připsala i silná generace U17 vedená Davidem Vaněčkem. Ta doma, stejně jako devatenáctka, vyzvala Hradec Králové. Po 20. minutě sice Západočeši prohrávali 0:1, ale ještě před odchodem do kabin srovnal Adam Šlegel a v 69. minutě utkání rozhodl Jakub Kucharik.

FCVP U17 vs. Hradec Králové 2:1 (1:1)
Střelci: 41. Šlegel Adam, 69. Kucharik Jakub - 20. Polák Matěj

Vyšehrad byl soupeřem i viktoriánům do šestnácti let a rovněž odjel zpět do hlavního města s prázdnou, když je Plzeňané porazili vysoko 5:1.

FCVP U16 vs. Vyšehrad 5:1 (2:0)
Střelci: 19. Kdolský Lukáš, 32. Kubrycht Matyáš, 56. Řáda Lukáš, 68. Abrhám Jan, 90. Řáda Lukᚠ- 90. Vu Hung Khanh

Jedinou prohru si tedy nakonec připsaly dorostenky, ty podlehly Pardubicím těsně 0:1, rozhodující branku soupeřky vstřelily v 65. minutě.

Pardubice vs. FCVP WU18 1:0 (0:0)
Střelci: 65. Ledvinková Nikola