Viktoria Plzeň si letos připomene patnáct let od zisku svého historicky prvního mistrovského titulu z roku 2011. Při této příleitosti je na programu speciální výroční utkání a vy byste u toho neměli chybět! Prodej vstupenek na tento mimořádný zápas právě odstartoval.
Patnáct let od chvíle, která změnila historii klubu. Viktoria Plzeň si letos připomíná svůj první mistrovský titul. Výroční utkání, které se odehraje 19. dubna od 18:30 v rámci 30. ligového kola proti Pardubicím, nabídne speciální atmosféru i řadu jedinečných momentů.
Zajistěte si vstupenky včas a buďte součástí večera, který
připomene jeden z největích okamiků viktoriánské historie. Vstupenky za cenu
první cenové vlny online ZDE.
.jpg)
Do Doosan Arena dorazí i hlavní trenér Viktorie Pavel Vrba, který stál u historického úspěchu v roce 2011 a neodmyslitelně k němu patří. Fanouci se tak mohou těit na setkání s jednou z klíčových postav zlaté éry klubu přímo na stadionu.
ROZHOVOR S TRENÉREM PRVNÍCH MISTRŮ
Od pátku 10. dubna si vstupenky pořídíte
v druhé cenové vlně. Rovně online ZDE,
na prodejních místech Plzeňské vstupenky nebo ve Viktoria shopu.
(Studentskou slevu do sektoru R4, R5 lze uplatnit pouze po
předloení studentského průkazu (ISIC či JIS karta ZČU) na pokladnách a ve
Viktoria shopu.

Permanentkáři mají své místo samozřejmě zajitěné. Pokud
ovem nemůou na utkání z jakéhokoliv důvodu dostat, ádáme je, aby své
místo uvolnili pro ostatní fanouky, kteří je na tribunách mohou zastoupit.
Návod na uvolnění místa naleznou ZDE.
Těíme se na vás v Doosan Areně!
A stále vítězí Viktoria!

sdílet
Tweet
Kopírovat odkaz
Tisk stránky




















































