Skvělá zpráva pro všechny viktoriány! TomᚠChorý spojil svoji další budoucnost s červenomodrými barvami a dnes podepsal s klubem novou smlouvu do roku 2027.

Den po utkání s Fiorentinou, ve kterém dalším skvělým výkonem přispěl k prodloužený rekordní sérii bez porážky v evropských pohárech, usedl ke stolu a svým podpisem stvrdil svoji budoucnost s Viktorkou.

„Jsem šastný. Prožívám skvělé období, týmu se daří a tohle je pro mě další důležitý moment. Na všem jsme se s vedením klubu korektně domluvili a vše dopadlo, jak mělo. Když mi Viktorka nabídla novou smlouvu, měl jsem jasno, líbí se tu mně i mojí rodině,“ sdělil TomᚠChorý. „Obrovsky se těším na další zápasy. Máme skvělé fanoušky, chodí na nás plný stadion a já jim chci i nadále dělat co nejvíce radosti,“ doplnil.

„TomᚠChorý patří k našim klíčovým hráčům. V každém zápas ukazuje svůj obrovský přínos pro nᚠtým, patří do reprezentačního týmu a podepsání nové smlouvy je i pro nás důležitým krokem,“ řekl sportovní ředitel klubu Daniel Kolář. „Přeju Tomášovi hlavně pevné zdraví a těším se na další spolupráci,“ uzavřel Kolář.

Devětadvacetiletý TomᚠChorý přišel do Viktorie v roce 2018 ze Sigmy Olomouc. Během svého angažmá v Doosan Areně oslavil zisk dvou mistrovských titulů, dvakrát si zahrál i nejprestižnější klubovou soutěž Ligu mistrů, kde zaujal například vítěznou a postupovou trefu proti AS Řím, dvakrát se střelecky prosadil i v domácím duelu proti slavné Barceloně. Svými výkony zaujal i reprezentační trenéry, svým gólem přispěl postupu na EURO do Německa a prosadil se i v posledním duelu proti Arménii.

Tome, a se i nadále daří!