Viktoriánské béčko se v neděli představí na domácí půdě. Do Luční ulice přijede Králův Dvůr, zápas odstartuje v 10:30.

Králův Dvůr se aktuálně nachází se ziskem šesti bodů na patnáctém místě tabulky ČFL skupiny A. V minulém kole na domácím hřišti porazil FK Robstav. Ve 25. minutě poslal hosty do vedení Martin Zeman, avšak Středočeši zareagovali a o čtyři minuty později srovnali, a to když se trefil Kryštof Krátký. Do vedení poslal Králův Dvůr v 54. minutě Dominik Hradecký. V závěru zápasu pak přidal třetí gól Jakub Dvořák a Středočeši tak mohli slavit vítězství.

Nejlepším střelcem Královo Dvora je Dominik Hradecký, který má na svém kontě tři branky.

Posledních pět zápasů Královo Dvora:
Králův Dvůr vs. FK Robstav 3:1
Povltavská FA vs. Králův Dvůr 3:1
Králův Dvůr vs. Vltavín 0:3
Králův Dvůr vs. Č. Budějovice B 5:0
Admira Praha vs. Králův Dvůr 2:1

Utkání se odehraje v neděli 1. října od 10:30 v Luční ulici. Na zápas je jednorázové vstupné 50 Kč, zdarma mohou přijít držitelé permanentních vstupenek 2023/2024, platebních karet FC Viktoria od ČSOB a také ZTP a VIP partneři.