V 62. minutě utkání mezi Viktorií a Šachtarem Doněck ochozy zaplněné Doosan Areny poznaly nával radosti. Stanislav Tecl totiž otevřel skóre utkání Evropské ligy. „Pavel Horváth rychle rozehrál standardku a Marián Čišovský mi vrátil míč pod sebe. Já už jsem se snažil jen trefit bránu a naopak netrefit gólmana, který ležel někde pode mnou. Jsem rád, že to tam prošlo,“ popisuje svůj zásah šastný střelec.

V 62. minutě utkání mezi Viktorií a Šachtarem Doněck ochozy zaplněné Doosan Areny poznaly nával radosti. Stanislav Tecl totiž otevřel skóre utkání Evropské ligy. „Pavel Horváth rychle rozehrál standardku a Marián Čišovský mi vrátil míč pod sebe. Já už jsem se snažil jen trefit bránu a naopak netrefit gólmana, který ležel někde pode mnou. Jsem rád, že to tam prošlo,“ popisuje svůj zásah šastný střelec.

Ještě více by však zářil, pokud by se prakticky vzápětí nepodařilo ukrajinskému klubu srovnat skóre. „Bohužel pro nás jsme nechali Šachtar hned po našem úvodním gólu vyrovnat, což je obrovská škoda. Kdyby utkání skončilo 1:0, určitě bychom se bavili spokojeněji,“ mrzí talentovaného útočníka. „Myslím si, že jsme to ale nijak neotevřeli. Asi jsme neudrželi koncentraci. Byl tam dlouhý nákop... Ani nevím, co na to říci,“ přemýšlí o příčinách brzkého vyrovnání.

Do odvetného duelu, který je na programu ve čtvrtek, budou Západočeši i přes inkasovanou branku vstupovat v dobré výchozí pozici. „Kdyby byl nᚠgól vítězný, bylo by to do odvety fantastické. 1:0 je asi jeden z nejlepších výsledků, které mohou být. Bohužel to nedopadlo, takže před sebou budeme mít těžkou práci. Určitě máme na to, abychom Šachtar venku potrápili. I tak máme velkou šanci,“ tvrdí viktorián s devítkou na dresu.

Zápas s ukrajinským mistrem tradičně kamerou Viktoria TV.