Dlouhé dva roky nám situace ohledně pandemie covid-19 nedovolila uspořádat tuto akci, nyní se ale oblíbené vánoční setkání všech viktoriánů vrací. Vánoce na Viktorce se uskuteční v pondělí 19. prosince od 17:00.

Skvělá vánoční atmosféra, svařáček, bohatý program pro malé i velké viktoriány a řada překvapení. Kompletní tým FC Viktoria Plzeň na jednom pódiu samozřejmě nebude chybět. Vánoce na Viktorce hlásí po tříleté odmlce návrat. „Jsme rádi, že se k tomuto oblíbenému setkání můžeme letos znovu vrátit a chtěli bychom pozvat viktoriány všech věkových kategorií,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Fanouškovsky oblíbená akce proběhne v pondělí 19. prosince od 17:00 přímo v Doosan Areně. „Věříme, že opět dorazí velké množství fanoušků a společně si užijeme skvělou akci v předvánočním čase,“ doplňuje s tím, aby si fanoušci tento datum určitě zapsali do svých kalendářů a diářů.

Vánoc na Viktorce se navíc zúčastní kompletní tým v čele s trenérem Michalem Bílkem. Bližší program, který nabídne opět řadu překvapení, budeme postupně představovat.

Viktoriáni, těšíme se na Vás 19. prosince v Doosan Areně!