Fotbalový podzim je v případě prvního týmu Viktorie Plzeň již minulostí, i v době zimní přestávky se však všichni fanoušci budou mít možnost setkat se s oporami aktuálně prvního týmu Synot ligy. Příležitost budou mít už ve čtvrtek 4. prosince, kdy se ve fanshopu ve Štruncových sadech uskuteční autogramiáda Václava Procházky a Lukáše Hejdy.

Oba stopeři usednou za stůl v 16:00 hodin, kdy se zároveň otevřou dveře Viktoria shopu pro první návštěvníky autogramiády. Viktoriáni budou mít připraveny podpisové karty, ale různorodosti se meze nekladou. Všichni příznivci si mohou přinést vlastní dresy, šály, čepice, fotky nebo cokoliv, na čem chtějí mít ligové borce zvěčněné. Samozřejmostí je i možnost zakoupení zboží v červeno-modrých barvách Viktorie přímo ve fanshopu po dobu autogramiády.

„Věříme, že naši fanoušci si najdou cestu i na poslední autogramiádu ve Viktoria shopu v tomto roce. Kluci jsou nadšení a moc se na své příznivce těší,“ tlumočí slova viktoriánů tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár.