Viktorii Plzeň čeká od středy 5. srpna devítidenní soustředění v Rakousku. A po několika letech na novém místě – ve Walchsee. Tam zamíří v kádru trenéra Adriana Gužy tři brankáři a 24 hráčů do pole.

Oproti týmu, který vstoupil do přípravy na sezonu 2020/2021, přibyl stoper B týmu Václav Míka, který s viktoriány již několik dní trénoval. A samozřejmě také nedávná posila Adriel D´Avila Ba Loua.

Za sebou už Plzeňští mají jeden přátelský zápas, kdy porazili České Budějovice 2:0 po gólech Káčera a Matějky. V Rakousku odehrají Západočeši celkem čtyři přátelské zápasy.

7. srpna je čeká dvojutkání. Od 11:00 bude soupeřem WSG Swarovski Tirol. V 17:00 pak SCR Altach, který skončil osmý a následně prohrál v semifinále play off o Evropskou ligu s Austrií Vídeň. 11. srpna se v 18:00 Viktoria střetne s rumunskou Craiovou, která bojovala o mistrovský titul až do závěrečných kol nadstavbové části o titul.

Generálku obstará 14. srpna od 16:00 souboj se St. Pöltenem. Hned po zápase se tým vrátí domů do Plzně.

Na sociálních sítích Viktorky a klubovém webu budete moci nahlédnout do zákulisí viktoriánského soustředění, samozřejmostí pro nás budou reportáže, ohlasy, sestřihy a fotogalerie z přátelských zápasů.

Kádr pro #Walchsee2020

Brankáři: Aleš Hruška, Jindřich Staněk, Dominik Sváček.
Obránci: Jakub Brabec, Milan Havel, LukᚠHejda, Matěj Hybš, Filip Kaša, David Limberský, Václav Míka, Luděk Pernica, Radim Řezník.
Záložníci: Marko Alvir, Adriel D´Avila Ba Loua, Pavel Bucha, Aleš Čermák, TomᚠHořava, Miroslav Káčer, LukᚠKalvach, Joel Ngandu Kayamba, Jan Kopic, Jan Kovařík, Ondřej Mihálik, Pavel Šulc.
Útočníci: Jean-David Beauguel, TomᚠChorý, LukᚠMatějka.