Za září 2019 došlo v poločasové přestávce zápasu s Baníkem Ostrava k ocenění nejlepších mládežníků. Všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do budoucna!

KATEGORIE DOROSTY
Dominik Fišer (U19)
„V září jsme vyhráli čtyři zápasy v řadě i díky dobré obraně, kde mezi obrany patřil Dominik, byl jeden z nejdůležitějších článků. V tréninku má vždy velmi dobrý přístup a v zápasech vyčníval vyhranými osobními souboji, dobrou obrannou hrou a bylo u něj vidět i zlepšení v rozehrávce. Doufáme, že se mu bude dařit i nadále a že pomůže našemu týmu k dalším úspěchům,“ říká na jeho adresu kouč Ondřej Šiml.

KATEGORIE ŽÁCI
Matěj Sýkora (U13)
„Matěj je na hřišti velký bojovník. Už od přípravy se mu daří i střelecky, ale dokáže góly také připravovat. Je výborný v situacích jeden na jednoho. Pokud zlepší svoji levou nohu a přepínání do obrany, tak o něm určitě uslyšíme i v budoucnu,“ chválí jej trenéři TomᚠHad a Václav Sýkora.

KATEGORIE PŘÍPRAVKY
Jan Kyklhorn (U9)
„Tento měsíc opět prokázal, že fotbal a Plzeň jsou jeho vášní. Vždy je na trénink připravený, při každém cvičení je pozorný a pečlivý. V zápasech si počíná hodně odvážně a dost často převyšuje svými fotbalovými dovednostmi a myšlením starší protihráče. Spoluhráče vede k lepším výkonům a především je vždy kamarádský. Je to talentovaný hráč a skvělý parák do šatny,“ chválí ho trenér TomᚠMorávek.

KATEGORIE DÍVKY
Emma Jančová (starší žačky)
„Emma udělala za poslední období největší pokrok ve výkonnosti. Při mistrovských utkáních je pravidelně jednou z největších opor našeho týmu,“ chválí trenér Milan Lukeš.