Hned sedm našich hráčů a hráček bylo nominováno do mládežnických reprezentací. Podívejte se, jak si vedli a co je čeká.

WU15

Na přípravná utkání se Slovenskem, jež odehrají reprezentantky do 15 let v polovině května, byla nominována brankářka Natálie Žižková a útočnice Natálie Navrátilová.

WU16

Na UEFA Development Tournament v chorvatském Medulinu svěřenkyně Jaroslava Hynka postupně vyzvou Belgii, domácí tým a Itálii. Chybět u toho nebudou ani dvě viktoriánky. Ze zadních řad je to Petra Šottová, kterou doplňuje i útočnice Barbora Kadlecová.

U15

Záložník Jiří Panoš odehrál na mezinárodním Torneo Delle Nazioni v Itálii celý druhý poločas jak v prvním utkání s Mexikem, který tým pod vedením Karla Havlíčka vyhrál 2:0, tak v zápase proti Rumunsku, jež skončil 2:1 pro Čechy.

Mexiko U15 – Česko U15 0:2 (0:2)
Branky: 16. a 30. Březina.

Sestava ČR: Keller - Beran (68. Poturnay), Řeháček, Míček, Moudrý (54. Hrbáček) - Zima, Naskos (64. Vencl), Čížek (46. Panoš) - Kameník (46. Švancara), Březina (64. Nechvátal), Sosna (65. Wolfl).

Česko U15 – Rumunsko U15 2:1 (0:0)
Branky: 43. Míček, 49. Penxa - 70. Bogdan.

Sestava ČR: Obdržálek - Beran (36. Řeháček), Míček, Poturnay, Moudrý (36. Hrbáček) - Čížek (67. Sosna), Naskos, Vencl (46. Wölfl) - Švancara (45. Panoš), Březina (36. Nechvátal), Penxa (55. Kameník).

U16

Zástupci Viktorky nechyběli ani v nominaci U16 na přípravný dvojzápas se silným Rakouskem. A oba dva již stihli zasáhnout do prvního souboje, který skončil remízou 2:2. Středopolař Jakub Kucharik hrál až do 61. minuty, kdy byl střídán. Obránce Petr Kubín na hřiště přišel o dvě minuty později.

Česko U16 – Rakousko U16 2:2 (1:1)