V dalším domácím utkání čekal na mladé Viktoriány (U13) Hradec Králové, soupeř, se kterým se dalo očekávat vyrovnané a bojovné utkání. Průběh prvního poločasu tomu odpovídal,...

V dalším domácím utkání čekal na mladé Viktoriány (U13) Hradec Králové, soupeř, se kterým se dalo očekávat vyrovnané a bojovné utkání. Průběh prvního poločasu tomu odpovídal, domácí byli o něco lepší po herní stránce, soupeř byl ale pozorný, velmi důrazný v osobních soubojích, Viktoriány nepustil do vyložené gólové šance, zároveń si ale sám šance nevytvářel. "Za zmínku stojí snad jen břevno soupeře z malého vápna v 18´po rohu. Z naší strany ve 29´ po pěkné kombinaci a následném centru ze strany hlavičkoval Tušek. A když ani z rohu z blízkosti neproměnil solidní příležitost Kalčík, šlo se do šaten za nerozhodného stavu.

roman_vyleta_small.jpgVe druhé části i přes naši mírnou převahu v úvodu to byl právě soupeř, který využil ve 40´nedorozumění stoperů a brankáře a po dorážce se ujal vedení 0:1. Po přeskupení řad jsme hráli konec zápasu na 3 útočníky, bohužel ani tato ofenzivní varianta zvrat v utkání nepřinesla. Z několika standardních situací přišla pouze jediná gólová šance, kdy v 60´po rohu Doležala z bezprostřední blízkosti Lopata nedokázal dopravit míč do odkrytého rohu branky. Dnes hrál Hradec účelný, chytrý a důrazný fotbal, po gólu maximálně zaměřený na defenzívu. Zkrátka typickou hru pro zápasy venku. My jsme nedokázali jejich dobře organizovanou obranu překonat, ofenzíva byla dnes bezzubá. Musíme se rychle oklepat a pokusit se navázat na dobré výkony z předchozích střetnutí", řekl trenér Roman Vyleta.

FC Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové 0:1
Poločas: 0:0
Sestava: Příhoda - Hatina, Čihák(40´Piroch), Glazer, Kadlec(20´Kalčík) - Kule(43´Král), Soroka, Doležal, Kuhajda(31´Tůma) - Rytíř (37´Lopata), Tušek. Trenéři Roman Vyleta, Martin Bejdák.