Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos
Začínající projekt FCVP slaví úspěch! T9Laky vyhrál offline finále
28.04.2019
FCVP
eSport

Začínající projekt FCVP slaví úspěch! T9Laky vyhrál offline finále

Viktoria Plzeň chystá zapojení do světa online her a začínající spolupráce s organizací Inaequalis (Inae) už přináší výrazné úspěchy. Dva vybraní hráči v plzeňském dresu se probojovali do finále turnaje v Praze z téměř tisícovky hráčů FIFA19, jeden z nich dokonce vyhrál!

V nadcházejících 14 dnech Viktoria představí plnou podobu nově vznikajícího projektu, pro který vybrala nadějné hráče, ale v pražské Hostivaři už se naplno projevují první úspěchy spolupráce na probíhajícím turnaji.

Čtyři kvalifikační online turnaje čítaly přibližně tisíc hráčů, z nichž se 32 nejlepších dostalo do online finále a nejlepších 8 pak do off-line finále v pražském obchodním centru Vivo! V plzeňském dresu se do nejlepší osmičky probojovali Lukáš Pour alias T9Laky a Pavel Kail s přezdívkou INAE.pikej. Nechyběl ani souboj viktoriánů se zástupci Sparty, takže prestiž ve finálové skupině byla bez ohledu na touhu po vítězství v turnaji zaručena. Finálová klání šla sledovat i živě na Twitch kanálu CZCTV. Celkovým vítězem turnaje se stal právě T9Laky, INAE.pikej skončil na šestém místě.

Hráčská organizace Inae sdružuje hráče z celé republiky, přesto si ji Viktoria pro spolupráci vybrala především proto, že sídlí v Plzni a ve svém zaměření se vyhýbá násilným hrám.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál