Skvělý vstup do sezony za sebou pod vedením nových trenérů mají ženy i dorostenky Viktorie Plzeň, když uspěly v Hradci Králové.

Ženy

A-tým žen vyhrál na půdě východočeského soupeře 5:1, když ještě po 70 minutách panoval nerozhodný stav 1:1. V posledních 16 minutách utkání ale nastřílely viktoriánky čtyři góly a z půdy soupeře si odvezly vítězství.

Hr. Králové – FCVP 1:5
Branky: 69. Bulavová – 45. Karasová, 74. Mášová, 81. Plháková, 89. Kotrčová, 90. Mášová.
Sestava: Holíková – Ondrášková, Markelová, Tauberová (81. Churanová), A. Radová (74. Švábová), Mrázová, Šlajsová, Karasová (69. Pacandová), Knödlová (46. Kotrčová), Mášová, Beštová (46. Plháková).
Hodnocení trenéra Lukáše Růžičky: „Nᚠsoupeř v 69. minutě vyrovnal na 1:1, ale od té doby se nám dařilo více a více dostávat do vápna. Soupeř hrozil z brejků, dvakrát nás podržela brankářka Holíková. Hráčky v poli zahrály velmi dobře, tvořily jsme celý zápas a měly poměrně hodně šancí, ale musíme na tom zapracovat, protože některá finální řešení byla ukvapená. Celkově jsme ale velmi spokojeni.“

Dorostenky

Dorostenky stejného soupeře porazily 2:0. Díky kvalitní hře v defenzivě byly schopny držet většinu času míč na svých kopačkách a vytvářet si šance. Do vedení dostala dorostenky po krásné kombinaci Barbora Polcarová, na konečných 2:0 dávala v 58. minutě Julia-Lani Csordas.

Hr. Králové – FCVP 0:2
Branky: 17. Polcarová, 58. Csordas.
Sestava: Štichová – Horáčková (53. Lemáková), Hraničková, Kolorosová (C), Baumruková – Polcarová, Mirtlová, Csordas, Strašilová (53. Gracias), Jílková (64. Gajdošová), Belšánová (64. Lukešová).
Hodnocení trenéra Vojtěcha Křeliny: „První mistrovské utkání jsme zvládli a na holky jsem pyšný, jak dokázali většinu nových věcí, které se učíme, přenést do utkání. Utkání ale ukázalo i nedostatky, které nás limitují v ještě větší dominanci a vytváření si 100% příležitostí, což by se nám mohlo vymstít s dalšími soupeři. Na tom musíme důsledně pracovat a neusnout na vavřínech.“