3:2

(3:1)

Hrachovec – Ryška, Čihák, Svoboda, Brudna (60. Mašek) – Petr, Vais, Vilček – Arzberger (47. Holík), Graiciar, Pihrt

Branky Viktorie: Svoboda, Pihrt

„Do utkání jsme vstoupili velice špatně, nebo po našem zaváhání v pokutovém území soupeř pohodlně vstřelil úvodní branku utkání. Hra byla velice ovlivněna horší kvalitou hřiště a docházelo tak k mnoha soubojům. Sice jsme byli silnější na míči a drželi ho častěji na kopačkách, ale soupeři jsme dovolili dvěma velkými chybami ještě dvakrát skórovat. Snížit se nám podařilo povedenou akcí, ale poločasový výsledek 3:1 před nás stavěl velmi těžký úkol. Ve druhém poločase jsme Duklu výrazně zatlačili a téměř jí nepouštěli na dostřel naší branky, ale nepodařilo se nám vytvořit si větší počet šancí. Tu největší jsme však zahodili a následně jsme jen výsledek korigovali na konečných 3:2,“ říká trenér Martin Kastner. „Utkání jsme bohužel nezvládli z pohledu výsledku, ale i hry. I když terén optimální nebyl, nebyl nicméně příčinou třech zaváhání, které Dukla potrestala. Ačkoliv se hráči vydali a zápas poctivě odmakali, zradily nás individuální chyby,“ hodnotí trenér Kastner.