FK Baník Sokolov

0:5

(0:3)

Šulc – Kolerus, Jílek, Renza, Šoul (56. Mertl) – Pešek, Drtil, Koželuh – Krátký (56. Řezníček), Patrovský, Královec

Branky: 8. Koželuh Josef, 30. Šoul Matěj, 35. Šoul Matěj, 47. Šoul Matěj, 52. Krátký Kryštof

„V prvním poločase jsme měli problémy s dlouhými přihrávkami za naši obrannou řadu. Zde nám chyběla lepší anticipace herní situace a spolupráce v zajištění. Naopak kluci těžili z aktivního napadání soupeřovy rozehrávky a po zásluze vyhráli první dějství 0:3. Do druhého poločasu jsme trochu změnili strategii a soupeř si již, vyjma jednoho nastřeleného břevna, nevytvořil žádnou brankovou příležitost. Kluci dobře měnili rytmus hry podle postavení soupeře. Po konečném hvizdu rozhodčího se mohli radovat z vysokého vítězství 5:0. Za zmínku určitě stojí také hattrick Matěje Šoula z pozice krajního obránce,“ hodnotí zápas trenér Štěpán Havránek.