25. kolo / Neděle 13. 5. 2018, 14:00 / Spartak Chrást

Šulc – Šoul, Petržílka, Jílek (C), Vrba (50. Mertl) – Novický, Pešek – Renza, Vostárek, Kortan (60. Královec) – Votava (60. Patrovský).

Boudník – Čízek, Vošmik, Hrudka (41. Krotil), Kareš, Hošek, Habart (C) (65. Bašík), Budínský, Kudelňák (41. Žofka), Dušek (57. Landa), Vild.

Branka: 3. Habart, Rozhodčí: Simbartl – Kašpar, Burda.

Diváci: 60

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Zápas ovlivnil rychle inkasovaný gól. Už ve 2. minutě jsme si nepohlídali rychle rozehraný aut soupeře a prohrávali jsme 0:1. Po zbytek poločasu jsme měli herní převahu, ale soupeř dobře bránil. Až ke konci první půle jsme si vytvořili dvě možnosti ke vstřelení gólu, ale bohužel jsme se neprosadili. Začátek druhého poločasu byl z naší strany zbrklý, chyběl nám klid a kvalita na míči. Nedokázali jsme míč udržet na polovině soupeře. Toho dokázala využít Příbram a v úvodu si vytvořila velkou šanci, kterou chytil Viktor Šulc. Až v druhé části poločasu jsme si vypracovali dvě, tři šance, ale opět jsme byli neúspěšní, a tak jsme zápas prohráli 0:1.“