Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Horní Heršpice - Plzeň 7:2 (3:0)

5. kolo, sobota 22. 9. 2018, 13:30, Horní Heršpice
Horní Heršpice: Suškevičová (C) – Vlčková, Hladká, Nováková, Lusková, Junková (41. Pyclíková), Vokálová, Kristková, Dianišková, Janečková (55. Štachová), Žemberyová.
Plzeň: Štichová – Baumruková, Hraničková (64. Gracias), Kolorosová (C), Horáčková, Polcarová, Skalická, Csordas, Jílková, Lukešová (30. Remiášová), Belšánová (57. Gajdošová).
Branky: 3. Vokálová, 6. Dianišková, 15. Dianišková, 47. Žemberyová, 54. Vokálová, 57. Žemberyová, 60. Nováková – 67. Remiášová, 73. Polcarová, Rozhodčí: Hausnerová – Žáková, Soukupová.
Diváci: 19.

Hodnocení trenéra

Vojtěch Křelina (FC Viktoria Plzeň): „Na zápas jsme se snažili poctivě připravit v průběhu celého týdne, ale bohužel vše vyšlo vniveč. Do utkání jsme vstoupili naprosto laxně a bez koncentrace či bojovnosti, jako kdybychom byli stále v autobuse. Přitom právě na koncentraci a soustředění jsme upozorňovali holky nejen před utkáním, ale i v průběhu týdne. Prvních 15 minut bylo hororových, kdy jsme si z naprosto zbytečných individuálních chyb nechali dát tři branky. Až v posledních 10 minut prvního poločasu jsme začali hrát a dostávat se do nebezpečných situací, ale tam nás pro změnu zradila nekvalitní koncovka či finální přihrávka. O poločase jsme holky nabádali, aby se nevzdaly a dál bojovaly a pokračovaly ve výkonu z posledních minut prvního poločasu. Chvíli to i tak vypadalo, ale vzápětí jsme dostali čtvrtou branku, která holky zlomila a o utkání bylo rozhodnuto. Soupeř nás školil z produktivity a jednoduchosti a nasázel nám hodně nelichotivých sedm branek, ale naprosto zasloužených za náš výkon, my už jsme dokázali jen zkorigovat výsledek dvěma brankami v závěru.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 18:30 | Muži
FC Slovan Liberec
FC Viktoria Plzeň