13. kolo / Sobota 3. 11. 2018, 11:00 / Ohrazenice

3:2

(2:2)

Starý – Břeň (36. Lexman), Sedláček, Hanč (C), Tecl, Jeník (36. Kraj), Brychnáč (66. Norek), Novák, Machů, Šmahel (62. Svoboda), Pandula (36. Husák).

Vlček – Prokop, Vach, Čermák (54. Mertl), Vinš – Kamenský, D. Pracht – Doubek, Falout, J. Vonásek – D. Keltyčka (23. Kule).

Branky: 9. Novák (pen.), 24. Šmahel, 61. Sedláček – 2. D. Keltyčka, 25. Falout, Rozhodčí: Morávek – Jílková, Dibelková.

Diváci: 30

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Domácí byli v tomto zápase šastnějším týmem. V první půli dominovaly spíše útoky nad obranami obou týmů a hrál se svižný fotbal nahoru-dolů. My jsme se ujali vedení Danem Keltyčkou již ve 2. minutě po dobrém centru Tomáše Vacha. V 7. minutě jsme vyrobili zbytečnou penaltu a soupeř srovnal na 1:1. Na 2:1 skóroval domácí Šmahel a hned v další minutě jsme nyní dorovnali my, když se prosadil Petr Falout po hezké akci z naší pravé strany. Druhý poločas byl z obou stran více organizovaný směrem do defenzivy. V přechodové fázi jsme byli často nepřesní a ztráceli spoustu míčů ve středu hřiště. Utkání rozhodla střela domácího Sedláčka po odraženém míči ze standardní situace. Zápas jsme nezvládli výsledkově, ale předvedená hra hlavně v 1. půli směrem dopředu nebyla špatná.“