1. kolo / Sobota 10. 11. 2018, 10:15 / 33. ZŠ Terezie Brzkové

Vlček – Rajtmajer, Vach, Mertl, Prokop – Kamenský, Pracht D. – Doubek, Falout (C), Štauber (49. Rádl) – Kule.

Pokorný – Bicenc (45. Novák), Čoudek, Jedlička (C), Pastier, Špaček, Česák (52. Turek), Plucar, Jindra (45. Matuška), Smejkal, Hron.

Branky: 56. Kule – 11. Hron, Penalty: 2:3, Rozhodčí: Cihlář – Havránek, Picek.

Diváci: 40

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Utkání, ve kterém jsme byli lehce lepším týmem, skončilo remízou. Hosty jsme v úvodu přehrávali, měli brankové příležitosti, naše efektivita byla ale horší. České Budějovice hrozily hlavně z rychlých brejků a důrazem v naší šestnáctce. Po jedné z takových akcí se v 11. minutě ujaly vedení 0:1. Po změně stran jsme byli opět aktivnější, za což jsme byli odměnění v 56. minutě gólem Jakuba Kuleho – 1:1. Do konce jsme se rvali o vítězství. Bohužel v penaltovém rozstřelu byl přesnější soupeř a odvezl si dva body. Předváděný fotbal nebyl špatný, dobře jsme kombinovali, byli více na míči. Snad příště zlepšíme předfinální i finální fázi a budeme si moct po utkání zakřičet vítězný pokřik.“