Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Petřín Plzeň - Plzeň 5:2 (2:0)

26. kolo, neděle 19. 5. 2019, 12:30, Petřín UMT
Petřín Plzeň: Zíma – Talůžek (72. Černický), Svoboda, Zajíček (84. Tříska), Nový, Vodrážka, Veselý, Pitipáč (80. Keřlík), Vrba (64. Mertl), Hendrych, Ježek (76. Kostifar)
Plzeň: Langr – Vacek (75. Rajtmajer), Štůla, Ferko, Oravec – Janča (72. Hýsek), Vobruba, Sojka – Krůta, Prokop, Aubrecht (53. Kule)
Branky: 2. Vodrážka, 20. Zajíček, 50. Pitipáč, 63. Zajíček, 71. Mertl – 70. Nový (vl.), 80. Sojka, ŽK: Veselý, Nový, Mertl, Rozhodčí: Pálek – Fencl, Burda.
Diváci: 100.

Hodnocení trenéra

Josef Parlásek (FC Viktoria Plzeň): „Utkání se rozhodují v pokutových územích a z tohoto pohledu jsme to s Petřínem nezvládli. Inkasovali jsme 3 góly, kdy naši hráči nezachytí náběh soupeře a 2 góly jsme dostali po standardních situacích, kdy nám naopak chyběl větší důraz v osobních soubojích. Naopak v ofenzivní fázi jsme nedotáhli několik zajímavých akcí. Hra v poli byla slušná, měli jsme několik zajímavých pasáží v utkání, každopádně fotbal se nehraje na krásu, ale na góly, takže jsme v tomto zaslouženě prohráli a musíme soupeři pogratulovat k vítězství.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál