Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Sparta 2:4 (1:1)

13. kolo, neděle 24. 3. 2019, 13:15, 33. ZŠ Terezie Brzkové
Plzeň: Žížková, Červenková – Sutnarová, Vojtová, Košiková, Rancová, Alexová, Herbrychová, Navrátilová, Cinková, Zahradníková, Šottová, Švecová.
Sparta: Bryscejnová – Šmídová, Vokurková, Šermauerová, Kloudová, Machotová, Truksová, Jakubů, Svobodová, Masaříková, Nováková, Málková.
Branky: 15. Košiková, 35. Navrátilová – 30. Masaříková, 37. Šermauerová, 42. Šermauerová, 57. Svobodová, Rozhodčí: Votruba.

Hodnocení trenéra

Petr Žížek (FC Viktoria Plzeň): „V úvodu zápasu jsme byli lepším týmem, vypracovali jsme si tři jasné gólové situace, když jsme sami postupovali na branku. Bohužel se nám povedlo proměnit pouze jednu. Poté se hra vyrovnala a v závěru poločasu soupeř snad z první střely vyrovnal, když dorazil vyražený míč do prázdné branky. Druhý poločas jsme začali výborně, hned se nám podařilo vstřelit branku na 2:1, ale vzápětí kopala Sparta penaltu a bezpečně jí proměnila. To byl zlomový okamžik zápasu, za chvíli to bylo po naší chybě v obraně 2:3 – nedorozumění hráček při odkopu míče. Poté to byl spíše boj o míč, ještě pár střel, ale žádná neohrozila branku hostů. V závěru jsme dostali čtvtý gól, kdy soupeř využil naší snahy o vyrovnání. Hráčky musim pochválit za bojovnost a nasazení v zápasu.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál