6. kolo / Neděle 15. 9. 2019, 14:15 / Raková

(1:0)

FK Viagem Příbram

Daněk – Prokop (56. Kamenský), Vach, T. Keltyčka, Rajtmajer (71. Mertl) – Lörincz, Doubek (80. Zarzycký), Gaszczyk – Čeliš, Štauber (56. Mikleš), Pracht (66. J. Vonásek)

Harásek (71. Strolený) – Jurica, Sýbek (71. Garlík), Krym (61. Včelák), Havlík (61. Tilinger), Krejčí, Hevessy, Kačírek, Čížek, Forejt, Plesl

Branky: 35. Štauber, 51. Štauber, 79. J. Vonásek, 85. Mikleš, 88. Mikleš, Rozhodčí: Šlajs – Mičan, Strolený

Diváci: 80

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Do zápasu jsme vstoupili dobře, potřebovali jsme už zabrat po těch předchozích dvou utkáních. Ze začátku jsme to měli pod kontrolou, mrzí mě ovšem, že jsme proměnili jen jednu šanci. 25 minut s námi soupeř držel krok. Soupeř hrál na dva útočníky a dělalo nám to trochu problémy v rozehrávce, ale pak už kluci přišli na ten způsob a ve druhém poločase to bylo jen o tom, kolik gólů dáme. Příbram měla jednu šanci, kterou chytil Daněk. Kluci se snažili hrát až do konce náročný fotbal, protože to nás posouvá dál. S výsledkem jsem spokojený, trochu mě mrzí, že jsme v prvním poločase neproměnili více šancí. Po výhře 5:0 ale panuje spokojenost, i když pořád je na čem pracovat. Střídající hráči, kteří nastoupili, hru oživili. Vše klaplo podle představ a jsem rád, že jsme to zvládli.“