9. kolo / Neděle 6. 10. 2019, 12:15 / Pod Husovými sady

(0:3)

FC Rokycany

Dvořák – Smíšek (83. Moulis), Zítek (66. Pour), Dulík (40. Šilhánek), Bešta, J. Mašek (55. O. Mašek), Titl, Kellner, Pavlas (70. Vondryska), Štrunc, Kratochvíl

Daněk – Prokop, T. Keltyčka, Zarzycký, Rajtmajer – Vach (56. Pracht), Kamenský, Lörincz (56. Secký) – J. Vonásek, Kule (56. Falout), I. Vonásek (75. Kyklhorn)

Branky: 70. Kratochvíl – 30. Vach, 33. J. Vonásek, 38. Rajtmajer, 59. Rajtmajer, 65. Pracht, 78. Kamenský, 79. Kyklhorn, 85. J. Vonásek, Rozhodčí: Langmajer – Šiška, Picek

Diváci: 55

FOTOGALERIE ZDE

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Věděli jsme, že poslední Rokycany dostávají hodně gólů. Kluky jsem ale nabádal, aby nic nepodcenili, že chci vidět požadované herní prvky – aktivitu, náběhy, držení míče, rychlé otáčení hry a co nejméně dotyků. Kluci se o to snažili, chybičky tam ale byly. Chybí nám razance v přihrávkách, což nás zpomaluje. Chci tým ale pochválit, v poločase jsme vedli 3:0 a v tom druhém jsme mohli přidat i více než pět gólů. Některé šance jsme neproměnili a mrzí mě inkasovaný gól. Soupeř to ale po celý zápas nezabalil a snažil se hrát aktivně, zápas nevzdal. Trenéři Rokycan se snaží jim nahnat sebevědomí a podporovat je, kvalita však byla na naší straně. Naši kluci to odmakali do poslední minuty a hráli koncentrovaně, snažili se dát co nejvíce branek. K zápasu přistoupili zodpovědně a za to jsem rád.“