Góly Kryštofa Krátkého rozhodly o výhře béčka nad Povltavskou FA

8. kolo / Neděle 11. 10. 2020, 10:30 / Luční

Povltavská fotbalová akademie

44. Košata (pen.)

Bleha – Koželuh, Halász, Hranáč, Žilák – Pešek, Petr (78. Taleski), Řezáč (46. Kepl) – Kodýdek (78. B. Havel), Krátký (78. Vrba), Selnar (90. Václavík)

Kohoutek – Pek, Košata, Šumilov, Kučera, Štědronský (73. Nerad), Engelmann (76. Těžký), M. Novák, Nehoda, L. Novák, Hodosi (46. Michalec)

Branky: 20. Krátký, 65. Krátký (pen.) – 44. Košata (pen.), ŽK: Petr, Krátký, Taleski – Šumilov, Nehoda, Pek, Nerad, Rozhodčí: Krejsa – Švagr, Lafek

Diváci: uzavřeno

Béčko si spravilo chu po minulém týdnu a v neděli dopoledne opět najelo na vítěznou vlnu. Na hřišti v Luční ulici si poradilo s Povltavskou FA, kde po dvou brankách Kryštofa Krátkého zvítězilo 2:1. Svěřenci Pavla Fořta se tak posunuli na průběžné 3. místo v tabulce. Foto: David Koranda

Pavel Fořt: „Jsem rád, že jsme po výprasku v Domažlicích dnešní zápas zvládli. Nebylo to jednoduché hlavně po psychické stránce, což bylo znát v prvním poločase, kdy jsme byli roztěkaní a nervózní. Ale začátek jsme chytli dobře, po krásné akci jsme se dostali do vedení, bohužel ke konci půle jsme dostali gól z penalty na 1:1. Soupeř tam měl ještě dvě šance, které mohl proměnit, ale podržel nás gólman Bleha, za což jsem rád. Do druhého poločasu jsme si něco řekli v kabině. Vstoupili jsme do něj dobře, a i když jsme dali gól z penalty, tak jsme měli hodně příležitostí a soupeř se snažil jen nakopávat, nebo zkorigovat výsledek po standardních situacích. Mohli jsme několikrát zvýšit náskok a uklidnit se, ale jsem rád, že jsme to zvládli. Kluci ukázali, že jsou psychicky silní, čehož si cením nejvíc. Samozřejmě vždycky chci, aby hra nějak vypadala – druhý poločas se mi líbil, ale po Domažlicích si nejvíce vážím toho, že jsme to zvládli po psychické stránce.“