3. kolo / Sobota 5. 9. 2020, 13:15 / Areál SC Vista

FC Baník Ostrava

3:0

(2:0)

Vlček – Secký, Vach, T. Keltyčka, Rádl – Gaszczyk, Pracht (53. Falout), Doubek – Štauber (83. Macák), Mikleš (59. Kamenský), Kule

Branky: 21. Látal, 44. Bitta, 59. Málek, ŽK: Levčík, Macej, Bitta – T. Keltyčka, Rozhodčí: Kotala – Vojkovský, Dudek

Diváci: 50

Štěpán Havránek: „V dalším utkání jsme narazili na silné mužstvo Baníku Ostrava. Domácí celek šel do vedení ve 21. minutě, když si za záda našich obránců naběhl Látal a skŕoval. V poslední minutě prvního poločasu se prosadil v našem vápně útočník Bitta a šli jsme do šaten za stavu 0:2. Bohužel třetí branka na sebe nenechala dlouho čekat a v 59. minutě uzavřel skóre po individuální akci ostravský Málek. Nám v utkání chyběla údernost směrem dopředu. Většina našich útočných akcích byla postupná do postavené obrany Baníku, což nemělo šanci na úspěch. Dozadu jsme se dopustili dílčích chyb, které takovýto soupeř dokáže ihned potrestat. Zápas byl pro nás dobrou konfrontací a ukázal, v čem je potřeba se zlepšit.“