5. kolo / Neděle 4. 10. 2020, 13:00 / Hostomice

FK Teplice

1:3

(1:2)

Polívková (75. Pančochová) – Z. Lukáčová, Svejkovská (82. Holubová), Maršíková, Pavlíčková (82. Gracias), Mifková, Šottová (70. Strašilová), Jančová (70. Vondrovicová), Belšánová (70. Marcelová), Klepsová (70. Hermanová), Šeflová

Branky: 1. Galbavá – 30. Šeflová, 37. Šeflová, 81. Pavlíčková, ŽK: Fryčová, Rozhodčí: Šafránková

Diváci: 42

Vojtěch Křelina: „V dalším utkání jsme po delší pauze změřili síly s týmem Teplic. Do utkání jsme vstoupili tím nejhorším možným scénářem, a to obdrženou brankou hned v první minutě, kdy jsme nejspíš ještě byli myšlenkami v kabině a hrubě jsme podcenili celou situaci. Chvíli nám trvalo, než jsme se z této pomyslné facky oklepali, ale po deseti minutách hry jsme již udávali tempo hry a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Bohužel nás hodně srážela neefektivnost v zakončení, a tudíž jsme v poločase vedli pouze 2:1. Druhý poločas jsme pokračovali v tlaku a v neproměňování dalších šancí, kdy některé byly až do nebe volající. Nakonec jsme vstřelili pojišovací třetí branku a tak i skončil výsledek utkání, které mohlo skončit daleko větším rozdílem. Holky musím pochválit za nasazení, bojovnost a odhodlání vyhrát. Musíme však dokázat daleko lépe řešit brankové příležitosti, to nás prozatím sráží nejvíce.“