Po remíze na Spartě podlehl dorost U19 Slavii

12. kolo / Sobota 16. 10. 2021, 11:00 / SC Horní Počernice

2:0

(1:0)

Kolodziej – Fatrdle, Hunal (89. Zapletal), Behenský, Beránek, Novák (82. Pudil), Žitný, Vorel, Trédl, Jelínek (90+2. Biegon), Toula (82. Vajgl)

Mrózek – Málek, Macák, T. Keltyčka, Rádl – Lörincz (67. Holík), Falout, Janča (78. Planeta) – Krůta, Aubrecht, Kule (78. Štauber)

Branky: 45. Trédl, 64. Trédl, ŽK: Beránek, Hunal, Žitný – Kule, Macák, Rozhodčí: Černoevič – Polena, Gunitš

Diváci: 100

Dorostenci do 19 let chtěli navázat dobrým výsledkem na remízu na hřišti pražské Sparty z minulého kola. To se bohužel nepodařilo, pražské Slavii podlehli 0:2.

Štěpán Havránek: „V úvodních deseti minutách si domácí vytvořili tlak. Následně jsme hru vyrovnali a po pokutové území jsme dokonce byli silnější v kombinaci. Bohužel v poslední minutě jsme neuhlídali jednu situaci Slavie a inkasovali branku. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. Bohužel jsme neproměnili vyloženou šanci Jakuba Kuleho. Poté soupeř šel do vedení 2:0 po rohovém kopu. Snažili jsme se utkání zdramatizovat, nicméně naše útoky nebyly nebezpečné. Duel rozhodla kvalita v pokutových územích. V nich byl lepší soupeř, proto vyhrál. Pokud chceme výsledkově tyto vyrovnaná utkání zvládat lépe, musíme se zlepšit ve finální fázi.“