Dorost U19 v přátelském utkání remizoval s Bayernem Mnichov!

Přátelák / Neděle 25. 7. 2021, 13:30 / Mnichov

42. Krůta

Ivanič – Secký, Vacek, Keltyčka, Rádl (85. Šticha) – Holík, Falout, Planeta (70. Doubek) – Krůta, Prokop, Málek (70. Kule)

Branky: 21. Kabadayi – 42. Krůta

Diváci:

Devatenáctka před ligovou částí sezony 2021/2022 odehrála po vítězném Memoriálu Stanislava Štrunce další zajímavé utkání. V přáteláku v Mnichově dokázala remizovat s tamním Bayernem 1:1.

Štěpán Havránek: „V prvním poločase bylo utkání do 20. minuty vyrovnané, Bayern se poté dostal do vedení. Po inkasované brance jsme začali lépe kombinovat a vytvářet si brankové příležitosti, troufnu si i tvrdit, že jsme od té doby byli lepším mužstvem. Do druhého poločasu soupeř vyměnil celou jedenáctku a ke konci už nám trošku docházely síly. Kluci to ale zodpovědnou prací dozadu dobře odbránili a odměnou jim je pěkný výsledek. Zaslouží si pochvalu za aktivní napadání, snahu hrát po zemi a snahu hrát fotbal. Každá zkušenost proti tak silnému týmu je velice cenná. Kluci si ukázali, že když budou mít dobré nastavení a budou hrát jako tým, tak mohou hrát s kýmkoli.“