5. kolo / Středa 28. 9. 2022, 10:00 / Vodní stavby

7:0

(1:0)

ABC Braník

Vondrovicová, Capouchová - Větrovská, Kynclová, Šotová (K), Balejová, Antony, Blasczyková A., Brandlová, Ottová, Hladká, Kadeřávková, Ročňáková, Timková, Boučková, Soukupová, Kubešová

Branky: 8. Brandlová, 47. Kadeřávková, 54. Antony, 56. Větrovská, 58. Kynclová, 73. Ročňáková, 76. Šotová, ŽK: 33. Santiliánová, 78. Tesařová, Rozhodčí: Schneider

Diváci: 65

TomᚠBeran: V pátém ligovém kole jsme se na domácí půdě střetli s pražským týmem ABC Braník. Vlivem deštivého počasí v posledních dnech bylo hřiště podmáčené, i přesto rozhodčí svolil k odehrání zápasu. V úvodu jsme zkoušeli hrát kombinační fotbal, ale bohužel se míč zastavoval v loužích a utkání tak spělo spíše k vodnímu pólu. Hru jsme museli zjednodušit a do poločasu skórovali pouze jednou. Soupeře čekajícího v bloku jsme v prvním poločase ohrozili ještě třemi nastřelenými tyčemi. Druhý poločas se hrál na méně podmáčené straně hřiště a již nastal větší prostor pro kombinaci s následným zakončením. Soupeře jsme porazili jasným rozdílem 7:0. Za realizační tým můžu říct, že jsme rádi, že se zápas obešel bez zranění, Braník totiž v osobních soubojích volil zákroky které byly za hranou pravidel. Co už je méně pozitivní je opětovné velké množství nevyužitých standardních situací.