6. kolo / Sobota 1. 10. 2022, 13:30 / Statenice

FK Dukla Praha

1:9

(0:3)

Vondrovicová, Dragounová - Větrovská, Kynclová, Šotová (K), Antony, Blasczyková A., Soukupová, Brandlová, Ottová, Hladká, Kadeřávková, Timková, Boučková, Kubešová, Ročňáková, Mácková

Branky: 45. Kalinová - 20. Brandlová, 37. Šotová, 39. Antony, 44. Šotová, 55. Boučková, 56. Kadeřávková, 63. Šotová, 72. Blasczyková, 76. Blasczyková, Rozhodčí: Silacký

Diváci: 40

TomᚠBeran: „V šestém ligovém kole jsme zajížděli opět do Prahy, kde nás čekala Dukla Praha. Do 20. minuty se hrál vyrovnaný fotbal s mírnou převahou na naší straně. Druhých 20 minut prvního poločasu patřilo našim holkám, kdy dokázaly zápas rozhodnout třemi brankami. Druhý poločas se již dohrával za kombinačního fotbalu s řadou šancí na naší straně, do konce zápasu jsme dokázali skórovat ještě šestkrát a skóre se tak uzavřelo na počtu 9:1. Poprvé v sezoně musíme holky pochválit za útočné standardní situace z kterých se dokázaly prosazovat. Jedinou malou kaňkou na zápase byl hloupý vlastní gól Kynclové. Momentálně už se připravujeme na další důležitý domácí zápas s Hradcem Králové, v němž chceme opět uspět a naplno bodovat.“