10. kolo / Pátek 28. 10. 2022, 11:00 / Vodní stavby / tráva

1:3

(0:1)

SK Slavia Praha

Vondrovicová, Capouchová - Větrovská, Limberská, Kynclová, Šotová (K), Antony, Blasczyková, Brandlová, Balejová, Hladká, Kadeřávková, Timková, Boučková, Cinková, Soukupová, Ottová

Branky: 62. Antony (pen.) - 5. Mašková, 70. Bechyňová (pen.), 80. Bartošová, Rozhodčí: Votrubová

Diváci: 80

TomᚠBeran: „V rámci 10. kola nás na domácí půdě čekal zápas s pražskou Slavií. Vstup do zápasu se nám nevydařil, Slavia šla hned po 5 minutách hry do vedení. Gólu předcházela individuální chyba, špatné převzetí míče a následná chyba v rozehrávce, kdy Slavia byla důraznější v našem pokutovém území. Následovala pasហhry, kdy naše holky převzaly iniciativu, která vyústila v řadu šancí. Z jedné šance nastřelila Antony břevno a z další po průnikové přihrávce do vápna měl nᚠtým kopat penaltu, kterou rozhodčí nenařídil. Poločas se po tomto zákroku dohrával okolo poloviny hřiště. Druhý poločas se sehrál v režii našeho týmu, našich holek bylo plně hřiště, výborně napadaly na útočné polovině a to dělalo soupeři velký problém. Z našeho tlaku pramenil faul ve vápně na aktivně hrající Limberskou. Penaltu opět s chladnou hlavou proměnila Antony. Dvě minuty po penaltě měla opět velkou šanci Limberská, ale její střelu vychytala výborně hrající gólmanka soupeře. Právě v těchto minutách se zápas lámal, bohužel po chybě v rozehrávce a následném faulu naší golmanky šla Slavia z pokutového kopu do vedení 2:1. I další chybu naší brankářky dokázala Slavia efektivně potrestat. Celkově jsme doplatili na řadu nevyužitých příležitostí, individuální chyby v zadních řadách a efektivitu soupeře. Zápas jsme výsledkově opět nezvládli, což pro nás znamená značnou komplikaci v boji o první čtyřku.“