1. kolo / Pátek 19. 8. 2022, 13:00 / 33. ZŠ / tráva

2:1

(1:1)

SK Dynamo Č. Budějovice

Kotlařík - Folk, Mikula (K), Petrák (41. Vlček), Houser (50. Mašek M. A.), Rada, Bednář, Böhm (63. Karnold), Holub (41. Hamáček), Vukovič, Volf

Branky: 32. Vukovič, 64. Vukovič - 24. Cháb ŽK: 76. Vlček, ŽK: 53. Mikula, Rozhodčí: Duda - Krůs, Adámek

Diváci: 50

Martin Vísner: „Dnes jsme neměli dobrý vstup do prvního poločasu, kdy jsme byli horším týmem ve všech aspektech a po zásluze v 25. minutě prohrávali 0:1. Následně jsme se v závěru poločasu již zlepšovali a dokázali srovnat na 1:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko aktivněji, ale přibrzdila nás správně udělená červená karta. Kluci i přesto dokázali zvýšit na 2:1. V závěru utkání jsme se již soustředili na zodpovědnou defenzivu a rychlé protiútoky. V závěru nás podržel nᚠbrankář Štěpán Kotlařík, který nadvakrát vychytal samostatný nájezd soupeře. Utkání jsme sice dotáhli do vítězného konce, sportovně však musíme ocenit kvalitu soupeře, který byl především v prvním poločase lepším týmem. Ceníme si však také morálu, kdy jsme dohrávali utkání o deseti hráčích v poli a kluci si tak museli sáhnout na dno sil.“