13. kolo / Sobota 12. 11. 2022, 13:00 / Ohrazenice / UMT

FK Pardubice

1:2

(0:0)

Kotlařík (41. Vilímek) - Folk, Bednář, Mašek M. (41. Böhm), Mikula (K), Houser (51. Flachs), Mašek P. (41. Petrák), Volf (66. Holub), Rada (41. Hamáček), Zýka, Vlček (54. Hengstermann)

Branky: 65. Schwarzkopf - 62. Bednář, 66. Zýka, Rozhodčí: Šimek - Svědiroh, Rousek

Diváci: 50

Martin Vísner: „Úvodních 30 minut se dnes hrálo převážně na naší polovině, poté jsme však přitlačili soupeře a do poločasu měli několik tutovek. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn a začali jsme především ve středu hřiště dobrou kombinací a rychlejším přechodem vytvářet zajímavé příležitosti, což se projevilo krásnou brankou Tondy Bednáře na 1:0. Bohužel jsme chvilku na to inkasovali na 1:1, kdy jsme nebyli dostatečně pozorní během standardní situace.V závěru se hezkou individuální akcí blýsknul Honza Zýka, který obešel dva hráče a došel si pro penaltu, kterou následně proměnil. Jsme rádi, že jsme se jednak opět vrátili na vítěznou vlnu, ale především za nasazení a přístup kluků. Samotné utkání bylo hráno ve velmi dobré intenzitě k čemuž přispěla i kvalita obou týmů.“