74. Sýkora
78. Kliment
81. Kopic

Fillinger – Kadlec, Sušický, Královec, Mastný – Grajciar, F.Šlajs, L.Tumpach, M.Duchoň, M.Lucák – D.Tumpach

1.poločas: Sváček – Holík, Hejda, Jemelka, Havel – Kalvach, Bucha, Vlkanova, Kronus, Mosquera – Durosinmi 2.poločas: Sváček – Řezník, Čihák, Paluska, Sýkora – Hašek, Gaszczyk, Traore, Květ, Kopic – Kliment

Branky: 25. Grajciar, 68. Grajciar - 5. Vlkanova, 10. Vlkanova, 16. Mosquera, 31. Durosinmi, 37. Mosquera, 40. Bucha, 46. Květ, 54. Kliment, 57. Řezník, 70. Kliment 74. Kliment, 74. Sýkora, 78. Kliment, 81. Kopic, Rozhodčí: Lucie Ratajová , Střely na bránu 7:25 , Střely mimo 5:10, Rohy 4:8, Ofsajdy 2:4, Fauly 2:3.

Diváci: 750

Fotbalisté Viktorky vyzvali v rámci projektu Gambrinusu Kopeme za fotbal mistry I.B třídy Slavoj Koloveč. Souboj Davida a Goliáše vyzněl jednoznačně pro prvoligový celek Viktorky, který domácí tým porazil vysoko 14:2.

Pohodový podvečer v městečku Koloveč, které má necelou tisícovku obyvatel, přinesl zážitek fanouškům i hráčům domácího Slavoje. Změřit síly s ním přijela naše Viktoria. Favorit nepřipustil žádné překvapení a hned od začátku kráčel za vítězstvím. Čtyřmi brankami se blýskl útočník Jan Kliment. Jako kapitán do prvního poločasu naskočil Adam Vlkanova, který byl autorem prvních dvou branek.

Střelecky se prosadili také Pavel Bucha, John Mosquera, Rafiu Durosinmi, Roman Květ, Radim Řezník, Jan Sýkora a Honza Kliment.

Další přípravné utkání čeká Viktoriány už tuto sobotu, kdy na Doubravce od 11 hodin změří síly s pražskou Duklou.