Hanuš – Štěpánek (50. Černák), Tekijaški, F. Souček – Čanturišvili, Nebyla (88. Krulich), Kratochvíl (C), Hollý (88. Hübschman), Polidar – Drchal (70. Chramosta), Martinec

Jedlička – Dweh, Hranáč, Hejda (C) – M. Havel, Traoré (76. Kalvach), Červ, Souaré – Metsoko (60. M. Vydra), Šulc – Chorý (90. Kliment)

Branky: 73. Chramosta – 20. Hejda, 84. Chorý

ŽK: 29. Kratochvíl, 57. Polidar, 90. F. Souček – 52. Hranáč, 55. Chorý, 62. Červ, 68. Šulc, 76. Kalvach

Rohy: 4 - 4

Ofsajdy: 1 - 1

Fauly: 14 - 20

Diváci: 3011

Plzeňská Viktoria před reprezentační pauzou vyrazila na sever Čech. V Jablonci ji čekalo 25. kolo FORTUNA:LIGY. Utkání svými góly rozhodli LukᚠHejda s Tomášem Chorým.

Viktoria se do své první šance dostala v jedenácté minutě, kdy nejdříve nádherně patičkou prodloužil na polovině přihrávku TomᚠChorý na Pavla Šulce. Ten následně pelášil na branku, následně přihrál na Idjessiho Metsoka, který vystřelil. Jeho střela byla však tečována a skončila těsně mimo branky. Ve dvacáté minutě se Viktoria ujala v Jablonci vedení. Cheick Souaré centroval do pokutového území, obrana Jablonce odvrátila míč pouze na kopačky Lukáše Hejdy, který se opřel do balonu a poslal ho do brány.

Další zajímavá situace přišla až ve třicáté páté minutě. TomᚠChorý se dostal ke střele v pokutovém území, jeho pokus na vzdálenější tyč však skončil těsně vedle pravé tyče. O tři minuty později znovu ve vápně soupeře úřadoval TomᚠChorý. Střela hlavou plzeňského forvarda skončila jen v rukavicích brankáře Hanuše. Viktoriáni odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem.

V úvodu druhého poločasu se hra značně vyostřila a začaly padat žluté karty na obou stranách. První vážná situace přišla až v sedmdesáté třetí minutě. Domácím se podařilo vyrovnat, a to zásluhou Jana Chramosty. Jedenáct minut před koncem stáhl Matěj Polidar prchajícího Matěje Vydru, jelikož byl jablonecký hráč poslední, následovala z rukou rozhodčího karta barvy červené. Vzápětí si na centr Matěje Vydry naběhl LukᚠHejda, brankář Hanuš vytáhl jeho střelu konečky prstů.

V osmdesáté čtvrté minutě už bylo ze strany Plzeňských zase veselo. TomᚠChorý se ve vápně ujal míče, který mu předložil Pavel Šulc a uklidil ho za záda brankáře Hanuše. Viktoria si udržela svůj náskok a z Jablonce si odvezla vítězství 2:1.