14. kolo / Sobota 9. 3. 2024, 17:00 / TCM Sladovnická

(0:0)

Žížková - Šotová, Navrátilová, Kynclová, Tvrdíková (90. Soukupová), Herbrychová, Antony (77. Boučková), Blasczyková, Boháčová, Košiková, Górasová

Rozhodčí: Fraňková – Šabacká, Koryčanská

Diváci: 40

asistent trenéra Štefan Valigurský: „Do Brna jsme přijeli vyhrát, což už bylo vidět v první minutě, kdy jsme se dostali do obrovské šance, kterou jsme ale neproměnili. Od té doby jsme byli jak opaření a nic se nám nedařilo. Po spoustě vybojovaných soubojů, ihned docházelo ke zbytečným ztrátám. Toto naše hluché místo trvalo cca 30 minut a pak se holky dostaly opět do svého tempa a pohody. Začaly být klidnější na míči a docházelo i k zakončením, ale bohužel to tam nepadlo. Ve druhém poločase se holky snažily zrychlit hru a měnit těžiště hry. Převážnou část poločasu holky dobývaly branku soupeře. Dostávaly se vícekrát do zakončení, ale bohužel bez dosažené branky. Soupeřky byly dobře připraveny na naší hru. Utkání skončilo 0:0 a rozhodovalo se v penaltovém rozstřelu, kdy viktoriánky zvítězily a přivezly alespoň dva body z venku.“