3. kolo / Sobota 19. 8. 2023, 11:00 / 33. ZŠ

2:2

(0:0)

FK Teplice

Kotlařík - Folk (69. Flachs), Mikula, Konvalinka, Houser (79. Vukovič), Volf, Rada (41. Böhm), Bednář (64. Petrák), Vlček (41. Majnek), Hamáček (69. Zýka), Chumlen

Branky: 50. Volf, 71. Majnek - 47. Kulas, 67. Kuti Rozhodčí: Říha, - Král, Jahannemaei

Diváci: 68

Martin Vísner: „Prvních 20 minut byla hra vyrovnaná s vysokým tempem utkání, následně jsme převzali více iniciativu a hráli na útočné polovině soupeře. Vypracovali jsme si několik gólových příležitostí, ale do šaten šli za stavu 0:0. Ve druhém poločase jsme měli dobrý vstup a pokračovali tam, kde skončil první poločas - na polovině soupeře s naším držením míče. Soupeř se zaměřil již na brejkové situace a dokázal nás z nich bohužel i potrestat, my se však vždy rychle vrátili vstřelenou brankou zpět do zápasu. Konečnou remízu 2:2 bereme vzhledem k průběhu spíše jako ztrátu, kdy musíme být více efektivní v pokutovém území soupeře. Kluci však makali do poslední vteřiny a nechtěli se spokojit s remízou a tak by to mělo být.”