11. kolo / Sobota 4. 11. 2023, 14:00 / Praha 10, Vladivostocká

SK Slavia Praha

4:0

(1:0)

Vondrovicová - Žigová, Bártíková, Bauerová, Větrovská, Kynclová, Makovcová, Blasczyková, Hladká, Kreisová, Kadeřávková

Branky: 8. Prošková, 50. Prošková, 73. Štěpánová, 80. Jarolímová ŽK: Štěpánová 2x, Holčáková - Kynclová, Kreisová ČK: Štěpánová Rozhodčí: Rechnovský – Ron, Žibřid

Diváci: 76

TomᚠBeran: „V rámci 11. ligového kola jsme sehráli v Edenu proti pražské Slavii poslední venkovní utkání podzimní části sezony. Úvodních 20 minut patřilo Slavii, kdy nás přehrávala svým pohybem ve středu hřiště a důrazem v osobních soubojích. Během zbývající části poločasu jsme změnili taktiku, zvýšili aktivitu a začali se tlačit do šancí, nicméně jsme bohužel nedokázali žádnou z nich využít. Během druhého poločasu jsme hráli aktivně až do okamžiku, kdy jsme inkasovali druhý gól, který Slavii přinesl vedení 2:0. Ve zbytku zápasu měla Slavie hru pod kontrolou, nepomohla ani změna v rozestavení a po individuálních chybách jsme obdrželi další 2 góly a skóre se tak uzavřelo na konečných 0:4. Slavie ukázala lepší kondiční a psychickou připravenost a vyhrála tak zcela zaslouženě. Za 14 dní nás čeká poslední ligové kolo podzimní části proti Dukle Praha, kde budeme potvrzovat roli favorita.”