2. kolo / Sobota 2. 9. 2023, 12:00 / 33. ZŠ

4:5pen

(3:3)

SK Slavia Praha

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Merglová, Hrdličková, Raunerová, Šandová, Šimánková, Poláková, Marešová, Dragounová

Branky: 1. Hrdličková, 2. Pohořalá, 35. Hrdličková, 65. Hrdličková - 15. Zelenková, 17. Černá, 19. Chvojková, 50. Nemcová Rozhodčí: Jahannemaei

Diváci: 60

David Rada: „Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně s čímž měly soupeřky velký problém a již ve 2 minutě jsme vedli 2:0. Bohužel tímto okamžikem jsme lehce polevily a soupeřky toho využily a otočili utkání ve svůj prospěch na 2:3. Nicméně holky se vrátili do zapasu a poločas skončil nerozhodným stavem 3:3. Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou přičemž více golfových šancí jsme si vytvořili my nicméně po 70-ti minutách bylo konečné skóre 4:4. V následném penaltovém rozstřelu byly šastnější hračky Slavie a odvezli si o bod více. Holkám za tento zapas patří velké poděkování a pochvala jak dokázali vždy zareagovat na na nepříznivý stav utkání a ukázaly, ze jsou bojovnice, které jen tak něco nerozhodí.”