8. kolo / Sobota 14. 10. 2023, 13:00 / Praha 9, Satalice

AC Sparta Praha

3:7

(0:4)

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Hrdličková, Vacíková, Raunerová, Kováříková, Šimánková, Poláková, Marešová, Dragounová

Branky: 39. Gablíková, 46. Gablíková, 60. Gablíková - 5. Poláková, 17. Pohořalá, 20. Pohořalá, 34. Pohořalá, 38. Hrdličková, 52. Hrdličková, 62. Raunerová Rozhodčí: Bradáč

Diváci: 40

David Rada: „V dalším kole ligové soutěže jsme sehráli utkání na půdě třetího týmu tabulky AC Sparta Praha. V prvním poločase bylo k vidění kvalitní utkání s houževnatým soupeřem, které bylo plné soubojových situací, nicméně nám se podařilo proměnit čtyři brankové příležitosti a díky zodpovědnému výkonu do obranné fáze a dobrým zákrokům naši gólmanky jsme šli v poločase do kabin za stavu 4:0 pro nás. V druhém poločase se hra odvíjela ve stejném pojetí, kdy soupeřky zápas nevzdali a oba týmy vstřelily po třech brankách, takže konečný stav utkání byl po 70. minutách 7:3 pro naše holky. Holky je třeba pochválit za to, jak zápas zvládly a za jejich skvělé nasazení po celých 70 minut.”