11. kolo / Sobota 4. 11. 2023, 16:00 / Praha 10, Vladivostocká

SK Slavia Praha

2:7

(1:4)

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Hrdličková, Raunerová, Kováříková, Šandová, Šimánková, Kratochvílová, Dragounová, Štrosová

Branky: 5. Kováříková (vl.), 54. Zelenková - 1. Hrdličková, 7. Hrdličková, 30. Kratochvílová, 33. Hrdličková, 46. Kratochvílová, 65. Huclová, 69. Hrdličková Rozhodčí: Ron

Diváci: 50

David Rada: „V dalším kole ligové soutěže jsme sehráli utkání na půdě druhého týmu tabulky SK Slavia Praha. V prvním poločase bylo k vidění kvalitní utkání s houževnatým soupeřem, které bylo plné soubojových situací, nicméně nám se podařilo díky fotbalové kvalitě proměnit čtyři brankové příležitosti a díky zodpovědnému výkonu celého týmu do obranné fáze a dobrým zákrokům naši gólmanky, jsme šli v poločase do kabin za stavu 4:1 pro nás. Ve druhém poločase se hra odvíjela ve stejném pojetí, kdy soupeřky zápas nevzdaly a oba týmy se snažily o ofenzivní fotbal. Stav druhého poločasu nakonec skončil v nás prospěch v poměru 3:1, a tak konečný stav utkání byl 7:2 pro naše holky. Holky je potřeba pochválit za to, jak zápas zvládli, za jejich maximální nasazení, bojovnost, ukázku fotbalových dovedností a za jejich skvělé splnění veškerých taktických pokynů, se kterými jsme do zápasu šli.”