18. kolo / Neděle 14. 4. 2024, 15:30 / BB arena Štěrboholy

Bohemians Praha 1905

1:6

(1:2)

Doskočilová - Huclová, Pohořalá, Merglová, Vacíková, Raunerová, Skřivánková, Kováříková, Šandová, Poláková, Kratochvílová

Branky: 2. Haidai - 19. Pohořalá, 21. Pohořalá, 37. Kratochvílová, 47. Kováříková, 54. Pohořalá, 68. Pohořalá

Diváci: 50

David Rada: „Poslední zápas základní části nás čekal na půdě Bohemians. Bohužel jsme do utkání vstoupili přesně pravým opakem, než jsme od holek chtěli. Nekoncentrovanost vedla k tomu, že už v brzkých minutách jsme prohrávali 0:1. Po obdrženém gólu začaly holky kombinovat a přicházely i střely na bránu. Ale první branka padla až v 19. minutě a dvě minuty potom stejná hráčka otočila skóre na 2:1. S tímto výsledkem jsme šli do poločasové přestávky. V šatně jsme kladli důraz na plnění cílů a především na přístupu, který od hráček nebyl zdaleka ideální. Hned od začátku druhého poločasu byla vidět motivace, chu do hry. Holky pokračovaly dál v kombinaci a množství střel jen přibývalo. Zápas skončil 6:1 a do tabulky jsme přidali další 3 body a oslavili jsme 1. místo v základní části.”