Trmal – Kostka, Suchý, Karafiát, Suchomel (78. Kubista) – Matějovský (C) (64. Ladra), Sakala (86. D. Šimek) – Solomon (64. Jawo), D. Mareček (78. Pulkrab), Kušej – Hilál

Staněk – Dweh, Hejda (C), Hranáč – Kopic (88. Sýkora), Traoré, Bucha (70. Kliment), Kalvach, Cadu (81. Holík) – Chorý, Šulc

Branky: 45. Suchomel – 5. Šulc, 51. Šulc, 90. Hranáč

ŽK: 48. Suchý, 89. Kostka – 22. Kopic, 28. Chorý, 68. Traoré, 78. Šulc

Rozhodčí: Jan Všetečka – Jan Váňa, LukᚠMachač

Rohy: 14 - 7

Ofsajdy: 1 - 3

Fauly: 13 - 16

Diváci: 1121

Viktoriáni odehráli v rámci dohrávky 6. kola FORTUNA:LIGY duel v Mladé Boleslavi.

V úvodních vteřinách se domácí dostali do šance, jejich útok ale famózně zastavil Robin Hranáč. Po chvíli později se k zakončení dostal TomᚠChorý. Plzeňský útočník vyslal svůj pokus kolem pravé tyče, nakonec byl ale pískán ofsajd. V páté minutě se už viktoriáni radovali. Pokus Sampsona Dweha po rohovém kopu zablokovala domácí obrana, Pavel Šulc ale pohotově dorazil míč do branky a poslal Viktorii do vedení.

Po úvodní brance ve sněhové vánici hra spíše plynula a velké šance nepřicházely. V závěru první půle mohl vedení navýšit Robin Hranáč, ale domácí brankář Trmal ho vychytal. V nastavení Mladá Boleslav vyrovnala, a to brankou Suchomela.

Vstup do druhé půle Viktorínům vyšel skvěle. Pavel Šulc nadvakrát překonal brankáře Trmala a znovu poslal Viktorku do vedení. V 61. minutě nechybělo mnoho a TomᚠChorý mohl navýšit na rozdíl dvou branek, ale proti byl domácí gólman.

Ve zbytku druhého poločasu se v mrazivém počasí hrála spíše taktická bitva bez větších šancí na obou stranách. V samotném závěru se do tlak domácích zapojil také gólman Trmal, viktoriáni získali míč a Robin Hranáč uklidil z dálky balon do branky a upravil na konečnou výhru 3:1.