Čondrić – Hovhannisjan, Harojan, Maročkin, Tomašević, Vorogovskij – Kuat (67. Jovančić), Lončar (90. Žaksylykov), Ourega (67. Ebong) – Tomasov (C), Darboe (73. Ajmbetov).

Staněk – Hejda (C) (46. Jemelka), Hranáč, Dweh – Kopic, Bucha (87. I. Traoré), Kalvach, Cadu – Durosinmi (90+3. Sýkora), Šulc (90+3. Vlkanova) – Chorý (80. Vydra).

Branky: 51. Tomasov – 54. Chorý, 57. Kopic

ŽK: 40. Harojan, 45. Kuat, 59. Maročkin, 63. Hovhannisjan – 60. Durosinmi, 66. Šulc, 80. Chorý

Rohy: 3 - 3

Ofsajdy: 1 - 0

Fauly: 16 - 13

Diváci: 24421

První venkovní utkání ve skupině Evropské konferenční ligy odehráli viktoriáni v Astaně.

První střelecký pokus utkání si na svá bedra vzal Fabien Ourega, ale branku Jindřich Staňka neohrozil. Jeho pokus mířil vysoko nad. V šesté minutě byl na hranici šestnáctky faulován Rafiu Durosinmi. Z následného přímého kopu zkoušel pálit LukᚠKalvach, ale branku Josipa Čondriče netrefil.

Ve třiadvacáté minutě se Astana Arena sice rozradostnila, ale zbytečně. Kapitán Marin Tomasov dostal balon za Jindřicha Staňka, ale obrana Viktorie ho před tím výborně vystavila do ofsajdu. Branka tak neplatila.

První poločas více šancí nenabídl. Na centrované balony na obou stranách si chodili brankáři a další příležitosti nepřišly. Po čtyřiceti pěti minutách hry platilo skóre 0:0.

To ve druhém poločase se začaly dít věci. V padesáté první minutě poslal do vedení domácí kapitán Marin Tomasov, který svou ránu otřel o jednoho z obránců, a Jindřich Staněk na balon nedosáhl. Odpověď ale přišla záhy.

Tři minut poté si na centr z pravé strany naskočil mezi tři obránce Astany TomᚠChorý a hlavičkou vyrovnal. To ovšem nebylo vše. V padesáté šesté minutě se opřel do meruny Honza Kopic a s odrazem o Lukáše Kalvacha ve vápně poslal balon do branky podruhé.

V šedesáté páté minutě to zkoušel znovu z podobné pozice Jan Kopic, ale tentokráte branku netrefil. V sedmatřicáté minutě se ozvali také domácí. Ze standardní situace hlavičkoval jeden z domácích, ale přímo do míst, kde operovali Jindřich Staněk.

Sedm minut před koncem se činil Jindřich Staněk. Ránu Lončara z hranice šestnáctky vytáhl na roh. Domácí se i dál tlačili do vyrovnání. V nastaveném čase hlavičkoval těsně nad branku Hovhannisyan. Západočeši ale závěrečný tlak zvládli a v Kazachstánu zvítězili 2:1.