Pohár - ČF / Středa 28. 2. 2024, 18:00 / TCM Strahov

AC Sparta Praha

1:4

(0:1)

Žížková - Šotová, Navrátilová (89. Soukupová), Kynclová (94. Kozlíková), Tvrdíková, Herbrychová, Antony (65. Makovcová), Boháčová (73. Gotthardtová), Košiková (80. Blasczyková), Rancová, Górasová

Branky: 90. Daníčková (pen.) - 43. Kynclová, 56. Rancová, 58. Navrátilová, 88. Makovcová ŽK: Šotová, Rancová, Górasová Rozhodčí: Marušinová – Lábusová, Dormiševová

Diváci: 60

Ondřej Lokaj: „Klobouk dolů před celým týmem, před holkami i před realizačním týmem. Jsem na všechny strašně pyšný, jak k dnešnímu utkání přistoupily. Přežili jsme na začátku pár šancí Sparty, ale způsob hry, jaký jsme zvolili, Spartě vůbec nevoněl a do ničeho velkého se nedostala. Napadali jsme je vysoko a ze zisků jsme si vytvářeli slibné šance, kdy už v poločase mohlo být skóre vyšší než 0:1 pro nás. Do druhé půle jsme chtěli holky hlavně uklidnit, protože konec poločasu už byl hodně soubojový a drsný. Doladili jsme detaily, v čem jsme měli malinko problémy a odměnou nám bylo navýšení na 0:2 a hned poté na 0:3. V závěru přišla ještě branka na 0:4 a pomalu se mohlo slavit. Sehráli jsme úžasné utkání, které věřím, že nám vlije adrenalin do žil v dalších zápasech, určitě to pro holky je skvělá zkušenost. Ještě jednou tleskám přede všemi.“