22. kolo / Neděle 14. 4. 2024, 14:00 / Vladivostocká

SK Slavia Praha

3:3

(0:0)

Kotlařík - Houser (77. Flachs), Mikula, Konvalinka, Petrák, Mašek, Volf, Böhm (41. Folk), Husakov (41. Chalupecký), Chumlen (64. Rada), Vlček (60. Vukovič)

Branky: 66. Belžík, 68. Srb, 77. Kubeš - 43. Mašek (pen.), 73. Volf, 80. Konvalinka ŽK: Pancíř - Mašek Rozhodčí: Wulkan – Plzák, Vondráček

Diváci: 69

Martin Vísner: „Utkání ve skvělé intenzitě, které prověřilo nejen technické dovednosti kluků, ale také jejich morální sílu, protože závěr utkání byl opravdu v duchu kdo má více sil. První poločas spíše bez šancí, ale běžecky náročný. Ve druhém poločase jsme se v úvodu ujali vedení z penaltového kopu Maškem, následně jsme bohužel ztratili vedení během dvou minut z naší nedůslednosti na levé straně. Naštěstí se nám podařilo rychle srovnat na 2:2 brankou Volfa, který zakončoval hlavou. V závěru šel opět soupeř do vedení a následně přišlo naše srovnání na konečných 3:3 Konvalinkou. Všichni kluci zaslouží pochvalu nejen za předvedený výkon, ale hlavně za nastavení hrát až do konce, což se nám minulý týden úplně nepovedlo.”