Digaňa – Vraštil (66. Langer), Beneš, F. Novák (46. Pokorný) – Chvátal, Ventúra (77. Fiala), Breite (C), Zmrzlý – Fortelný (66. Amasi), Zorvan – L. Juliš

Staněk – Hejda (C), Hranáč, Dweh – Sýkora (90. Holík), Kalvach, Šulc, Cadu – Traoré (74. Bucha), Jirka (90. M. Vydra) – Kliment (84. Paluska)

Branky: 9. Ventúra – 10. Šulc, 45. Dweh, 90. M. Vydra

ŽK: 32. Breite, 61. Fortelný – 29. Jirka, 57. Hranáč, 77. Kliment, 87. Koubek

Rohy: 6 - 4

Ofsajdy: 3 - 1

Fauly: 10 - 15

Diváci: 3105

Poslední utkání v roce 2023 odejeli viktoriáni odehrát na hřiště olomoucké Sigmy.

Úvodní desetiminutovka zápasu přinesla hned dvě branky. V deváté minutě kvůli nedorozumění v obraně Viktorie se dostali domácí do vedení gólem Denise Ventúry. Vzápětí na to viktoriáni odpověděli. Erik Jirka našel skvělým pasem Pavla Šulce, který vyrovnal. Ve dvacáté první minutě se domácí Filip Zorvan rozhodl pro ránu ze třiceti metrů, tu vyrazil na rohový kop skvělým zákrokem Jindřich Staněk.

nastavení prvního dějství se hrálo především na středu hřiště a žádné nebezpečné situace si ani jeden tým nevytvořil. V nastavení udělal chybu brankář Olomouce Digaňa a do prázdné brány uklidil míč Sampson Dweh. Viktorka tak šla do kabin s jednogólovým náskokem.

Úvod druhého poločasu žádnou velkou příležitost nenabídl. V 63. minutě se dostal do zakončení po rohovém kopu LukᚠHejda, jeho pokus ale skončil mimo. Sedmdesátá třetí minuta přinesla fantastický obranný zákrok Sampsona Dweha. Před Lukášem Julišem uklidil ostrý přízemní centr z levé strany na rohový kop. O tři minuty později čaroval v brance Jindřich Staněk, který nejdříve vyrazil střelu z kraje pokutového území a následně střelu z bezprostřední blízkosti.

V samém závěru zápasu, kdy Sigma zahrávala rohový kop a do útoku vyrazil i brankář Digaňa, odvrátili viktoriáni nebezpečí a Cadu vyslal Matěje Vydru vstříc prázdné brance. Ten doběhl do malého vápna a uklidil za brankovou čáru. Viktoria odváží z Hané tři body po vítězství 3:1.